У Варшаві проходить чергова акція протесту фермерів

У Варшаві 27 лютого проходить чергова акція протесту фермерів. Про це повідомляє "Польське радіо".

У повідомленні нагадується, що протести фермерів тривають по всій Польщі, а також у деяких країнах Європейського Союзу. Протестувальники вимагають відмовитися від Зеленого курсу ЄС, польські фермери також хочуть припинити імпорт продовольства з України.  

Міністр сільського господарства і розвитку села Польщі Чеслав Сєкєрський заявив, що польська допомога Україні весь час потрібна, втім гуманітарна допомога повинна бути відокремлена від економічної.

В ефірі Першого каналу "Польського радіо" Чеслав Сєкєрський заявив, що економічна стабільність фермерів в інших країнах Європи не повинна бути підірвана.

«Європа, фермери з Польщі та ЄС підтримують допомогу Україні, втім необхідно розділити гуманітарну, військову допомогу від економіки», - наголосив міністр.

Як повідомлялося, польські фермери 1 березня збираються заблокувати пункти пропуску на кордоні з Литвою.

 

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті