Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Проведення виборів депутатів Держдуми на території возз'єднаних суб'єктів (анексованих територій України – "ОстроВ") є можливим. Так, складно. Але це запит людей", — розповіла на засіданні комісії голова ЦВК РФ Елла Памфілова.
За її словами, "добро" на проведення виборів на "територіях, де діє воєнний стан", дали Міністерство оборони та ФСБ.
Голосування триватиме три дні — 18, 19 і 20 вересня 2026 року. Російські окупанти в зоні проведення "СВО" голосуватимуть достроково — з 30 серпня до 17 вересня.
Як повідомлялося, проведення виборів до Державної думи РФ на окупованих територіях України суперечить українському законодавству та нормам міжнародного права. Україна і більшість держав світу не визнають російську юрисдикцію над окупованими районами Донецької та Луганської областей, а результати подібних виборчих кампаній вважають незаконними та такими, що не мають правових наслідків.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту