У ЦПД розповіли про російську масову кампанію з дезінформації "Вакуум легітимності" щодо повноважень Зеленського

РФ запустила з 1 грудня масову кампанію з дезінформації "Вакуум легітимності" про президента України Володимира Зеленського. Про це повідомив в. о. церівника Центру протидії дезінформації (ЦПД) Андрій Шаповалов в ефірі "Єдиних новин" 23 січня.

"Ми бачимо близько 40 джерел це опублікували, загальне охоплення - понад 3,5 млн переглядів, в основному — це Telegram. Але ми бачимо матеріали і в Youtube і на Facebook", - сказав Шаповалов.

Зазначається, що основний меседж дезінформаційної кампанії - що 31 березня припиняються повноваження президента Зеленського. Наразі основна аудиторія - росія, менше - українці, а далі в планах вийти на країни-партнери України.

Раніше повідомлялось, що СБУ попереджає про нову російську ІПСО, мета якої - посіяти паніку серед українців.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті