У центрі Покровська відновлять багатоповерхівку, в яку в серпні влучив російський "Іскандер"

На Донеччині багатоповерховий будинок на вулиці Центральній у Покровську, який зазнав серйозних ушкоджень унаслідок обстрілу російською ракетою "Іскандер" 7 серпня, буде відновлено. Про це під час брифінгу 7 жовтня повідомив очільник Покровської громади Сергій Добряк.

Критично в цьому будинку постраждало близько 12 квартир, ще дев’ять – частково через порушення несучих конструкцій.

За словами, начальника Управління капітального будівництва Данила Проскуренка, експертна компанія, яка протягом декількох днів обстежувала пошкоджену ракетним ударом багатоповерхівку, визнала її придатною до відновлення та подальшої експлуатації.

"Згідно висновкам, 4, 5, 6, 7 під'їзди буде відновлено за допомогою поточного ремонту внутрішніх приміщень. Щодо 3-го під'їзду – компанія наполягає на заміні плит перекриття над будівлею і відновленні всіх інших внутрішніх мереж. Що стосується 1-го та 2-го під'їзду, які зазнали найбільших руйнувань, там буде виконано роботи з демонтажу опорних конструкцій", – сказав Проскуренко. 

Для виконання проєктних робіт буде залучено підрядну організацію, яка розроблятиме окремий проєкт на відновлення цього будинку. Він включатиме відновлення балконів, лоджій та перекриттів, відновлення фасадів, а також роботи по склінню вікон та дверей.

Наразі тут планують відновити подачу всіх життєво необхідних послуг. У багатоповерхівці вже є світло та вода. Незабаром буде поновлено подачу газу і тепла. Також буде капітально відремонтовано систему каналізаційного відводу.

Як повідомлялося, 7 серпня війська РФ двічі вдарили по центру Покровська балістичними ракетами "Іскандер-М",  влучивши по житловій багатоповерхівці, а потім – по рятувальниках і правоохоронцях, які прибули на місце події. Через досить великий радіус вибуху ушкоджень зазнали понад 10 багатоповерхівок.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті