У центрі окупованого Севастополя пролунали вибухи - соцмережі

У центрі окупованого Севастополя пролунало кілька вибухів. Про це 29 травня повідомляють місцеві жителі в Telegram-каналах.

Так званий "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв заявив, що причиною вибухів є тренування з практичною стрільбою. В іншому ж у місті все спокійно.

Водночас місцеві жителі заявили, що в районах вулиць Матюшенка і Толстого (центр міста) пролунали три вибухи. А з вулиці Дмитра Ульянова жителі бачили "дим над молом".

Подробиці про причини і наслідки вибухів ще уточнюються.

Нагадаємо, раніше окупаційна влада Севастополя заявляла про нічну атаку безпілотниками.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті