У центрі окупованого Маріуполя майже цілий день пролежав труп, на який ніхто не звертав уваги

Сьогодні в центрі окупованого РФ Маріуполя труп людини посеред вулиці пролежав декілька годин, і на нього ніхто не звертав уваги. Про це повідомив у Телеграм радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. 

"Жесть. Ані швидка допомога, ані поліція, ані катафалк - ніхто не приїхав. Всім пофігу. Це просто якась інакша реальність. Додайте до того, що на морг та катафалк - черга! І картина окупації Маріуполя заграє новими кольорами жахів", - зазначив Анжрющенко.

Нагадаємо, 2 грудня у Маріуполі пролунав вибух на базі окупантів.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті