У центрі Одеси обвалився триповерховий будинок

Триповерховий житловий будинок обвалився у центрі Одеси 6 грудня. Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Подія сталася на вулиці Базарній, там відбулося руйнування одного з під'їздів аварійного житлового будинку з першого по третій поверхи.

Рятувальники розпочали аварійні роботи та обстежили підвальне приміщення на наявність людей. Загиблих та постраждалих на місці руйнування немає.

Як повідомлялося, у Харкові через зсув ґрунту загинули двоє працівників газової служби.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті