У центрі Донецька встановили борди у памʼять підірваного "воєнкора" Владлена Татарського

На центральних вулицях окупованого Донецька зʼявилися бігборди - "щоб вшанувати пам'ять загиблого воєнкору" Владлена Татарського. Про це пишуть у місцевому сегменті соцмереж 4 квітня.

 
Під цим постом з'явилися цікаві коментарі: "Сами убили, и сами наградили.. Бредятина"; "А про ограбление банка Кристалл ни слова". До речі, останній коментар за деякий час був видалений.

Як повідомлялося раніше, російський диктатор путін посмертно нагородив "орденом Мужності" колаборанта Максима Фоміна, який займався російською пропагандою під псевдонімом "Владлен Татарський". Він загинув 2 квітня в Санкт-Петербурзі під час вибуху в кафе. Владлен Татарський (Максим Фомін) - уродженець Макіївки Донецької області. У 2011 році був засуджений за пограбування банку. У 2014 році здійснив втечу з колонії. Потім знову був засуджений уже в так званій "ДНР", але отримав "помилування" від Олександра Захарченка, і став "воєнкором "ДНР".  Відомий зокрема заявою ""Всіх уб'ємо, всіх пограбуємо. Все як ми любимо"...".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
03.05.2026
18:10

Після закінчення бойових дій зброд, який Путін послав на "СВО", залишиться жити на Донеччині та Луганщині. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня найцікавішим ньюсмейкером у ЗМІ окупованого Донбасу був колишній командир донецької "Альфи" СБУ Олександр Ходаковський. У 2014 році він замість того, щоб захищати суверенітет України, зрадив присязі і став одним із найяскравіших...
Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Всі статті