У Тбілісі українські і грузинські активісти закликали "примусити Росію заплатити" і виключити РФ з ООН

У Тбілісі 1 березня на мосту Миру відбулась акція, на якій закликали "примусити Росію заплатити" і виключити РФ з ООН.

Українські та грузинські активісти у співпраці з ініціативною групою #unrussiaUN вирішили привернути увагу до злочинів Росії, які вона коїла протягом більш ніж 30 років. А також нагадати світу, що РФ і по сьогоднішній день незаконно займає місце СРСР в ООН. Для цього вони вивісили банер, який закликає "примусити Росію заплатити" на мосту Миру у місті Тбілісі, Грузія. 

На банері є QR-код, який веде на петицію "Kick Russia out of the UN" на платформі change.org, яка створена українцями. Петиція набрала майже 400 тисяч підписів. Також на сайті ініціативи #unrussiaUN зібрано відповідну доказову базу. Зокрема, про статтю 23 Статуту ООН, у якій зазначено, що Радянський Союз досі існує, а Росія взагалі не згадується.

У тексті петиції наголошується, що без визнання незаконної присутності Росії в ООН і, відповідно, в Раді Безпеки ООН, засудження російських військових злочинців, репарації та компенсації Україні (навіть у разі зміни режиму в Росії) залежатимуть від доброї волі Росії, а не визначатимуться легітимною судовою процедурою.

Також автори петиції підкреслюють, що видалення РФ з ООН надасть Україні можливість скористатися законними механізмами отримання всіх заморожених коштів Росії, за зразком Кувейту 1991 року.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті