У Тбілісі звучить гімн України та продовжуються протести проти закону про "іноземних агентів"

У столиці Грузії Тбілісі другий день тривають масові протести через російський законопроєкт про "іноагентів". Сьогодні по обіді люди почали активно сходитися на нові мітинги. Про це повідомляє "Грузия Online".

Акція перед парламентом Грузії проходить під гаслом: "Ні російському закону!". На мітингу зібралися студенти, учасниці "Маршу жінок", пересічні громадяни, а також представники опозиції.

Як повідомляється, учасники акції скандують: "Ні російському закону", "Грузія", "Більше жінок у парламенті", "Ні тотальному контролю!". Також лунає державний гімн Грузії.

У своїх виступах учасники акції наголосили, що жінки не відступляться від європейського вибору країни."Європейський вибір у нас не відібрати, Європа - наш конституційний вибір", - зазначають протестувальники. 

Нагадаємо, вчора, 7 березня, парламент Грузії в першому читанні схвалив законопроект про "іноагентів", який копіює російський. Згідно з документом, у Грузії створять реєстр "агентів іноземного впливу" для ЗМІ та організацій, які фінансуються з-за кордону.

Після рішення парламенту у Тбілісі розпочалися масові протести.

Як повідомлялось, грузинські поліцейські застосували сльозогінний газ та водомет проти протестувальників біля будівлі парламенту. 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті