У Таїсії Повалій конфіскували BMW, майнові права на музику та слова до 9 творів і земельні активи на користь держави

Вищий антикорупційний суд вирішив стягнути на користь держави активи, які належать співачці Таїсії Повалій. Раніше їй заочно оголосили підозру через виправдовування війни Росії проти України. Про це повідомляє пресслужба суду.

Мін'юст 5 вересня подав позов до ВАКС, щоб у Повалій конфіскували різні активи, якими вона володіє прямо чи опосередковано через інших людей.

Отже, суд конфіскував такі активи, що прямо належать Повалій:

  • транспортний засіб BMW;
  • пристрій вітчизняного виробництва для відстрілу набоїв, споряджених гумовими або аналогічними за своїми властивостями еластичними метальними снарядами несмертельної дії;
  • майнові права на музику та слова до 9 творів — "Обійму тебе" ("Обниму тебя"), "Любити, розуміти й слухати" ("Любить, понимать и слушать"), "Янголи-охоронці" ("Ангелы-хранители", "Назавжди", "Просто я хочу", "Намистинки любові" ("Бусинки любви"), "Більше ніж близько" ("Больше чем близко"), "Я лечу з тобою вдалину синю" ("Я лечу в даль с тобой синюю"), "Добрий ранок" ("Доброе утро").

Також на користь держави стягнули такі активи, які можуть опосердковно належати співачці:

  • 7 земельних ділянок у Київській області, загальною площею 9, 3095 га;
  • житловий будинок загальною площею 442,8 кв. м.;
  • домоволодіння загальною площею 101 кв.м.;
  • транспортний засіб BMW Х5;
  • три пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу набоїв, споряджених гумовими або аналогічними за своїми властивостями еластичними метальними снарядами несмертельної дії та мисливської гладкоствольної зброї.

ВАКС ухвалив це рішення 22 жовтня, упродовж 5 днів після оголошення рішення ще можна оскаржити.

Раніше, у жовтні 2022 року президент Володимир Зеленський підписав указ про санкції проти артистів, які підтримують агресію Росії проти України. Під обмеження, зокрема, потрапили телеведуча Регіна Тодоренко, співачки Ані Лорак, Таїсія Повалій, Анна Сєдокова та багато інших. Загалом у переліку понад 3600 фізичних і юридичних осіб.

2012 року співачку обрали депутаткою Верховної Ради від нині "Партії регіонів". У Таїсії Повалій є звання Заслуженої артистки України та Народної артистки України. Зараз Повалій перебуває у росії, де бере участь у пропагандистських концертах та інтерв'ю.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Світ
17.12.2025
12:03

«Прямо зараз потрібно кинути всі сили, щоб душити ворога». Російські ЗМІ про Україну

«Ми вже спостерігали, як адміністрація Дональда Трампа, зберігаючи загальну лінію на бажання припинити український конфлікт, змінювала переговорну позицію на протилежну. Київ розраховує, що спроба американської адміністрації натиснути на українську...
Всі статті