У Татарстані чотирнадцятирічних підлітків залучать до роботи на військових заводах

У Татарстані РФ чотирнадцятирічних підлітків залучать до роботи на військових заводах. Відповідну регіональну програму сприяння зайнятості молоді підготував парламент Татарстану.

Необхідно надавати "сприяння зайнятості молоді віком до 35 років у сільському господарстві" та "на підприємствах оборонно-промислового комплексу", - ідеться в документі. 

Як повідомлялося раніше, у Татарстані в рамках ВЕЗ "Алабуга" неповнолітніх студентів відомчого коледжу залучають до складання іранських БПЛА "Шахед".

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті