У так званій “ЛНР” зростає кількість дезертирів - Лисогор

Російські військові та місцева “народна міліція лнр” кидають позиції внаслідок чисельних втрат та незаволення діями командування. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму телеграм-каналі 22 жовтня.

“У так званій “лнр” зростає кількість дезертирів. І це не тільки росіяни, а й так би мовити “свої” бійці “народної міліції”. Щоправда, більшість з яких були свого часу примусово мобілізовані”, - зазначив Лисогор.

Голова Луганської ОВА додав, що окупанти та “народна міліція” самовільно кидають позиції через великі втрати, невдоволення діями командування, яке постійно вимагає м’ясних штурмів та “через відношення до них не за уставом”.

Як повідомлялось раніше, у московських мечетях виловлюють мігрантів - їх змушують підписувати контракти з МО РФ і готують для відправки в "СВО".

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті