У Сєвєродонецькій РВА підтвердили, що у Лутугинському районі ATACMS "прилетіла, куди потрібно" - знищено пускові установки російської ППО

"Приліт" 25 жовтня за 20 кілометрів від окупованого Луганська у Лутугинському районі знизщив пускові установки російської системи ППО. Про це розповів голова Сєвєродонецької РВА Роман Власенко в ефірі "Еспресо" 1 листопада.

"25 жовтня в районі Лутугиного було пошкоджено газопровід, там було знайдено від ракети двигун. ...А якраз робоча частина цієї ракети прилетіла туди, куди потрібно, й знищила пускові установки (ППО. - "ОстроВ")", - сказав Власенко.

Він також підтвердив, що це була ракета ATACMS.

Раніше повідомлялось про "приліт" по газопроводу за 20 км від окупованого Луганська в Лутугинському районі.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті