У Сумській області затримано уродженця РФ, який переправляв ухилянтів до росії через Молдову

Прикордонники на Сумщині затримали чоловіка, який через Молдову переправляв ухилянтів до росії. Про це повідомила Державна прикордонна служба України у своєму Телеграм-каналі 5 червня.

"На Сумщині прикордонники затримали уродженця РФ, який незаконно переправляв осіб до росії через Молдову, – сказано в повідомленні. – Організатор "туризму" підшукав двох бажаючих виїхати, оцінивши свої послуги у 6500 доларів США, та був затриманий після одержання частини коштів".

Зазначається, що підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою 80 тис. грн застави, а також оголошено підозру. Досудове розслідування триває.

Раніше повідомлялось, що перекрито 8 нових каналів втечі ухилянтів у кількох областях України.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті