У Сумах тисячі жителів залишилися без світла

Частина жителів міста Суми залишилися без світла 17 лютого, оскільки у місті сталася аварія. Про це повідомляє "Сумиобленерго".

Зазначається, що через аварійну ситуацію у Сумах тимчасово знеструмлені понад 8 тисяч споживачів. Це жителі проспекту Перемоги та вулиць Ковпака, Романа Атаманюка і Лесі Українки.

Енергетики пояснюють, що тимчасово знеструмлені 29 розподільчих пунктів у місті.

"Перепрошуємо за тимчасові незручності. Наші бригади вже працюють над відновленням розподілу електроенергії", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, через російськи обстріли близько 40 тис абонентів Дніпропетровщини залишилися без води та електрики. 

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті