У столиці покажуть виставу "П'ять пісень Полісся", що присвячена військовослужбовцям 36-ї та 79-ї бригади ЗСУ

Київська мала Опера сумісно з соціальним творчо-освітнім проєктом «Акторська школа “Фенікс”» анонсували прем’єру містичної вистави «Пʼять пісень Полісся», яка відбудеться 8 квітня. Про це повідомили "ОтроВу" у команді проекту.

Ця випускна вистава акторської майстерні Олекси Гладушевського — результат творчого пошуку та інноваційного підходу режисера, який представить класичний для театрів України матеріал сучасної української драматургії в абсолютно новому світлі.

«Пʼять пісень Полісся» — це п’єса Людмили Тимошенко. І це - випускна вистава акторської майстерні Олекси Гладушевського. Режисер майстерно поєднує елементи класичної системи з сучасними театральними прийомами, створюючи незвичайний простір, де реальність переплітається з уявою. 

Команда проєкту присвячує цю виставу героям — військовослужбовцям 36-ї та 79-ї бригади ЗСУ, які захищають нашу країну на східному фронті. Всі кошти, зібрані під час показу, будуть спрямовані на підтримку українських захисників. Окрім підтримки українських захисників організатори хочуть привернути увагу суспільства на важливість збереження та реставрації Малої опери, яка має статус памʼятки історії та архітектури Києва, але зазнала вагомих пошкоджень внаслідок російських обстрілів влітку 2022 та 2024 року.

Вистава відбудется 8 квітня у Малій опері.

Директор-художній керівник проєкту: Олександр Єгоров.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
29.03.2026
17:26

Згаслі зірки світового балету та крадіжка чужих квартир «в законе». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Ім’я Вадима Писарєва дуже рідко згадується у ЗМІ окупованого Донбасу. До 2014 року майстер балету зі світовим ім’ям був гордістю не лише Донецька, а й усієї України. Звісно, після того як Вадим Якович переметнувся на службу до російських окупантів,...
Луганськ
27.03.2026
15:53

"Ми не говоримо про війну". Луганський щоденник

Якщо пенсіонер не дурень, у нього зазвичай дві пенсії (російська та українська), а на дві пенсії він може жити не працюючи і цілком непогано харчуватися. Тут навіть справа не в грошах, а в якомусь загальному стилі життя.
Країна
26.03.2026
14:00

Посилення мобілізації в Україні: цифровізація та тотальний облік

Мобілізація в Україні найближчим часом може перейти у значно жорсткішу і більш контрольовану фазу. Йдеться не про окремі точкові зміни, а про спробу закрити одразу кілька ключових "сірих зон".
Всі статті