У столиці через ранкові вибухи постраждала тигриця в Центрі порятунку тварин

Через ранкові вибухи у Києві в Центрі порятунку тварин постраждала тигриця. Про це Центр повідомив у Фейсбук.

"Ранок для Центру був зовсім не добрим. Після ранкових вибухів поруч з нами сильно постраждала Тигрюля. Вона від шоку вдарилась об решітку, впала і досі не може піднятися. Проклята русня…. Тігрюля отримала протизапальну і знеболюючу терапію. Слідкуємо за станом. Вочевидь вона травмувала задні кінцівки або хребет. Чекаємо рішення лікарів щодо подальших дій", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, у Києві зранку 11 листопада була оголошена повітряна тривога. Перед цим пролунали вибухи. Київський міський голова Віталій Кличко поінформував, що спрацювала ППО по балістиці.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті