У столиці відбудеться благодійний показ фільму «20 днів у Маріуполі»

6 березня у Києві відбудеться благодійний показ документального фільму «20 днів у Маріуполі» — номінанта на Премію «Оскар» у категорії «Найкращий документальний фільм». ПРо це повідомляє Артхаус Трафік.

Подія відбудеться в Будинку кіно (Саксаганського, 6), в Червоній залі о 18:30.

100% зібраних на заході коштів будуть передані на закупівлю дронів для кіноматографістів-аеророзвідників кінообʼєднання «Вавилонʼ13» Івана Баннікова та Ярослава Пілунського.

Щоб потрапити на подію, необхідно:

Зробити довільну пожертву на банку.

Надіслати скриншот-підтвердження у реєстраційну форму.

За день до заходу будуть розіслані листи з нагадуванням про подію. Кількість місць обмежена.

Стрічку «20 днів у Маріуполі» створили члени команди Associated Press, які стали останніми міжнародними журналістами в оточеному Маріуполі. Вони продовжили роботу в облозі та зафіксували кадри, які пізніше стали визначальними образами війни: смерті дітей, масові поховання, розбомблений пологовий будинок та інші жахи російських злочинів.

«20 днів у Маріуполі» — це режисерський дебют воєнного кореспондента (з досвідом у Сирії, Нагірному Карабасі, Лівії, Іраку, Секторі Газа, Афганістані), фотографа, відеографа та письменника Мстислава Чернова. Також у створенні картини були залучені фотограф Євген Малолєтка та продюсерка й журналістка Василиса Степаненко. За роботу в обложеному Маріуполі вони отримали Пулітцерівську премію, яка вважається найпрестижнішою в галузі журналістики. Нещодавно стрічка отримала престижну Премію BAFTA в номінації «Найкращий документальний фільм».

Показ «20 днів у Маріуполі» — вже друга благодійна подія від кінокомпанії «Артхаус Трафік» та кінообʼєднання «Вавилонʼ13» у співпраці з Національною спілкою кінематографістів України. Завдяки січневому показу стрічки «Нескінченність за Флоріаном» режисера Олексія Радинського, організаторам вдалося залучити близько 30 000 гривень на збір для ремонту машин. 

Благодійний показ фільму «20 днів у Маріуполі» відбудеться у Будинку кіно.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті