У Старобільську на дорогах з'явилися воєнізовані патрулі, які перевіряють цивільні та військові автомобілі - ЗМІ

У тимчасово окупованому Старобільську на Луганщині на дорогах з'явилися воєнізовані патрулі, що зупиняють та перевіряють цивільні та військові автомобілі. Про це повідомляють "Старобільські новини".

"Як повідомляють наші джерела, у тимчасово окупованому Старобільську на дорогах з'явилися воєнізовані патрулі, що зупиняють та перевіряють і цивільні, і військові автомобілі. Зокрема, такий патруль бачили на Кільці", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що окупанти можуть впроваджувати такі заходи для пошуку численних дезертирів абощоб зменшити кількість дтп, які створюють російські солдати, керуючи військовою технікою у стані сп'яніння.

Як повідомлялося раніше, російські окупанти відступили на Кремінському напрямі після значних втрат.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті