Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Слідчі ФБР заарештували військовслужбовця Джека Тейшейру після обшуків у його будинку 13 квітня. Про це повідомляє видання New York Times.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
У четвер федеральні слідчі заарештували 21-річного військовослужбовця національної військової гвардії, який, на їхню думку, пов’язаний із великою кількістю секретних документів розвідки США, які погіршили відносини з американськими союзниками та виявили слабкі сторони української армії.
В операції брали участь близько півдюжини агентів ФБР з гвинтівками. У відомстві підтвердили, що здійснили арешт і продовжують проводити «санкціоновану правоохоронну діяльність».
Як повідомлялося раніше, американські журналісти ідентифікували особу, яка причетна до витоку секретної інформації з Пентагону.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту