У Слов'янську внаслідок обстрілу рашистів пошкоджено 5 багатоповерхівок та 7 приватних будинків

Російські окупанти здійснили черговий обстріл Слов'янська ракетами С-300 в ніч на 18 квітня. Про це повідомив міський голова Вадим Лях на своїй сторінці у Facebook.

"У Слов‘янську знов недобрий ранок. Нічний обстріл міста упродовж двох годин. Ракети С-300 та дрони-камікадзе «шахеди». Два влучання: на вул. Вчительській та на бул. Пушкіна. Постраждали 5 багатоповерхівок, 7 приватних будинків, охоронне підприємство «Титан», медичний заклад, розважальний центр, бізнес-центр, автівки. На щастя обійшлося без жертв", - розповів Вадим Лях.

Як повідомлялося раніше, внаслідок влучання російської ракети у п'ятиповерхівку у Слов'янську, постраждало 39 людей: з них 15 загиблих та 24 поранених

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті