У Слов’янську попрощалися з 21-річним волонтером, багаторазовим чемпіоном України з таїландського боксу

У Слов’янську попрощалися з волонтером Денисом Сосненко. Про це повідомила пресслужба міськради 29 січня.

"Наймолодший волонтер ГО «Асоціація дослідження військово-історичної спадщини «Плацдарм» та Слов’янського загону місії «Чорний тюльпан» загинув 24 січня, повертаючи з поля бою тіла українських воїнів. Йому назавжди залишиться 21 рік", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Денис провів дитинство у селі Сидорове, приїхав до Слов’янська на навчання. Займався бойовими мистецтвами у клубі «Боєць», є неодноразовим чемпіоном України з таїландського боксу. З початком повномасштабної військової агресії хлопець приєднався до місії «Чорний тюльпан».

«Дуже символічно, що прощання із Денисом Сосненко відбулося саме сьогодні, у День пам’яті Героїв Крут. День, коли ми вшановуємо юнаків, які, як і Денис, віддали своє життя за волю та незалежність України, - зазначив начальник Слов’янської міської військової адміністрації Вадим Лях. - Вічна пам’ять Герою! Велика шана батькам, які виховали такого сина! Розділяємо з ними біль невимовної утрати».

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті