У Слов’янську на Донеччині триває відновлення зруйнованого житла

У Слов’янську на Донеччині триває відновлення зруйнованого житла. Про це у Телеграм 30 січня повідомив начальник міської військової адміністрації Вадим Лях.

За його словами, роботи ведуться за адресами: вул. Лозановича, 20, вул. Поштова, 12 та пров. Виноградний, 3. Кошти на них були виділені з місцевого бюджету у минулому році. 

"Підрядники працюють, і маю надію, що відновлювальні роботи за всіма трьома обʼєктами закінчаться у поточному році, - зазначив очільник Слов’янської громади. - Звертаю увагу, що завдяки виділеним коштам з місцевого бюджету і початку робіт мешканці цих будинків - не тільки ті, що проживають у сусідніх підʼїздах (не повністю зруйнованих, а частково пошкоджених) - а й такі, житло яких зруйновано вщент, вже мають можливість отримувати компенсацію за державною програмою "єВідновлення".

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті