У Слов’янську два "прильоти" у центрі міста, зруйнована будівля гуртожитка

Російські війська завдали двох ударів по центру Слов’янська в ніч на 17 жовтня. Про це у відеозверненні повідомив голова військової адміністрації Вадим Лях.

"Вночі – два прильоти у центр міста, вулиця Свободи. Є влучання у гуртожиток Луганського аграрного університету. На щастя, обійшлося без жертв", - сказав Лях.

На місці працюють екстрені служби.

Як повідомлялося, окупанти масовано обстріляли село Колодязі Краматорського району, ліквідація пожежі тривала близько 4 годин.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті