У Сімферопольському районі зник кримський татарин Таїр Сейдаметов

В окупованому півострові України другу добу розшукують кримського татарина Таїра Сейдаметова. Про це повідомляється на сторінці "Кримської солідарності" у Фейсбуці 19 березня.

"17 березня в Сімферопольському районі в селі Укромне невстановлені особи в цивільному одязі відвезли 29-річного кримського татарина Таїра Сейдаметова в невідомому напрямку. Жодних документів йому не пред'явили. Молода людина в цей час знаходилася в гостях у родичів. Через деякий час помітили за ним стеження", - йдеться у повідомленні

Про те, що сталося, «Кримській солідарності» повідомила його сестра Фатімі Сейдаметова.

"17 березня, десь у районі 5-6 годин вечора, Таїр поїхав у гості до двоюрідного брата в село Укромне. Там він пробув деякий час і під'їхала машина, двоюрідний брат помітив, що одна легкова машина, позашляховик, дуже довго стоїть біля Таїр не звернув увагу, коли брат сказав, що зазвичай машини так довго не стоять, тут же під'їхала «Газель» біла, тонована, там було чоловік 6-7. Вийшов двоюрідний брат і вони йому сказали: "Поклич Таїра". Спочатку він не хотів відповідати. У результаті вони сказали, що знають, що Таїр там, вони докази пред'явили і Таїр вийшов. Вони переконалися в тому, що це він, посадили його в машину", - розповіла родичка.

Близько опівночі Таїр Сейдаметов зателефонував матері, повідомивши, що «поїхав до Севастополя з ночівлею та вранці буде». Однак досі він додому так і не повернувся. Жодних звісток про його місцезнаходження немає.

Зазначається, що близькі кримського татарина написали заяву до управління ФСБ. Співробітники "правоохоронних органів" повідомили, що воно розглядатиметься протягом місяця. У черговій частині пояснили, що не мають інформації про дії "оперативних служб".

Крім цього, родина звернулася із заявою до "МВС" міста Сімферополя. На їхній запит приїхали співробітники "поліції", які взяли у них відповідні свідчення та прийняли заяву. При цьому вони повідомили, що протягом 48 годин Сейдаметова можуть утримувати, призначити суд і тільки потім повідомити батьків затриманого. «48 годин пройде ось цього вечора. Я написала заяву, планую щодня це робити тепер, доки не дізнаюся, де Таїр», — прокоментувала Фатіме Сейдаметова.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті