У Шойгу заявили, що Україна готується сама себе заразити радіацією, щоб звинуватити росію

Міноборони РФ заявило, що Україна готує провокацію з радіоактивним "локальним зараженням місцевості", аби звинуватити у цьому російську армію. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на міністерство оборони РФ 19 лютого.

Зазначається, нібито для цього "з території однієї з європейських держав в Україну в обхід митного огляду доставлено кілька контейнерів із радіоактивними речовинами, які будуть використані для інсценування локального зараження на українських територіях".

Міноборони росії заявляє, що це робиться з метою "звинуватити Російську Федерацію у грубому порушенні зобов'язань Конвенції про ядерну безпеку".

Заявляється, що ця "провокація" приурочена до початку роботи 11-ї надзвичайної спецсесії Генасамблеї ООН.

"Метою провокації є звинувачення Збройних Сил Російської Федерації у нібито завданні невиборчих ударів по радіаційно небезпечним об'єктам України, які призвели до витоку радіоактивних речовин та зараження місцевості", - йдеться у повідомленні.

Як раніше повідомлялося, глава МАГАТЕ розвінчав російські фейки про спроби України розробити ядерну зброю. 

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті