У школі Бєлгорода встановили "парту героя" на честь зека, який по-звірячому зарізав свою товаришку по чарці 

У бєлгородській школі встановили "парту героя" на честь загиблого на війні в Україні зека, який зарізав товаришку по чарці. Про це пише ТК "Довод".

У повідомленні йдеться про те, що в Кочетовській середній школі Бєлгородської області встановили "парту героя" на честь випускника Ігоря Маслова, який загинув під час "СВО".

"На урочистій лінійці... були присутні почесні гості: голова адміністрації Кочетівського сільського поселення..., голова ради ветеранів..., клірик Свято-Микільського храму", - йдеться в повідомленні шкільного чату.  

Виявилося, що школярам запропонували брати приклад із кримінальника, який пішов вбивати українців із колонії суворого режиму. У 2020 році Маслов був засуджений на 12 років за вбивство жінки, з якою розпивав спиртні напої. Він завдав їй понад 25 ударів ножем по шиї, голові та грудях. Після того, як ніж зламався, Маслов узяв із кухні інший ніж і продовжив убивати жінку. На початку травня 2023 року Маслов поїхав із колонії на війну, а 1 червня загинув.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті