У Севастополі збираються будувати нове кладовище: місцеві жителі виступили проти та записали звернення до путіна

У тимчасово окупованому Севастополі місцеві мешканці виступили проти будівництва нового кладовища на 16 тисяч місць. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Жителі Севастополя записали відеозвернення до російського диктатора путіна із проханням заборонити будівництво цвинтаря на 16 тисяч місць у Варнаутській долині (місто Севастополь).

"Мешканці виступають проти розширення цвинтаря та перетворення їхнього села на зону відчуження. Замість обіцяних соціальних благ, перетворюють долину на депресивний регіон, який не має водопостачання, каналізації та газифікації", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, через великі втрати російські окупанти будують новий госпіталь у тимчасово окупованому Севастополі.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті