У Севастополі вночі окупанти відбивали атаку надводних безпілотників

У Севастополі окупанти заявили, що вночі відбили атаку надводних безпілотників. Про це в Телеграм написав так званий "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв.

"Наш флот зараз відбиває атаку надводних безпілотників на зовнішньому рейді. Усі служби міста перебувають у готовності. Зберігаємо спокій", - повідомив він о 4 годині ранку 24 квітня.

Пізніше Развожаєв додав, що "починаючи з 3.30 ранку було здійснено спробу атаки на Севастополь".

"Щодо ситуації на зараз: один надводний дрон знищили сили ППДЗ (протипідводно-диверсійного забезпечення - ред.), другий вибухнув сам. Все сталося на зовнішньому рейді, ніякі об'єкти не пошкоджені. Зараз у місті тихо. Але всі сили та служби перебувають у стані бойової готовності", - запевнив "губернатор" .

Як повідомлялося, у Криму 22 квітня спрацювало ППО: окупанти запевняють, що нічого не сталося.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті