У Севастополі майстриню татуювання змусили публічно вибачитись: зробила клієнту тату "Крим - це Україна"

Майстриню татуювання у Севастополі в анексованому Криму змусили публічно вибачитись за зроблену нею роботу. На прохання клієнта вона зробила йому татуювання з написом "Крим - це Україна", повідомляє "Радіо Свобода".

На відео, опублікованому в одному з провладних телеграм-каналів, татуювальниця Олеся Голубенко заявляє про "каяття", "підтримку "спеціальної військової операції" (так у Рросії називають війну в Україні) та "готовність понести покарання".

Голубенко опублікувала фото татуювання на своїй сторінці в Інтернеті як приклад своєї роботи. Після цього проросійські канали у соцмережах розпочали цькування майстрині. Видання "Медіазона" передбачає, що після скандалу в інтернеті Голубенко затримали правоохоронні органи, а у відділі поліції на неї склали протокол про "дискредитацію армії".

У повідомленні нагадується, що з анексованого Криму періодично надходять повідомлення про переслідування місцевих жителів за дії, які місцева влада трактує як підтримку України. Наприклад, 10 березня суд оштрафував мешканку Бахчисараю на 50 тисяч рублів за те, що вона заспівала український гімн. Її теж звинуватили в "дискредитації російської армії".

Як і у випадку з Голубенко, ініціатором виступив телеграм-канал "Кримський СМЕРШ". Автор каналу – якийсь Олександр Таліпов. З початку війни він займається доносами на мешканців півострова, які, на його думку, нелояльні до політики Кремля, і вимагає від місцевої влади покарати їх.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті