У Сербії раді, що до них від війни втекла велика кількість росіян: буде кому працювати

Сербська економіка виграє від напливу біженців з росії. Про це заявила прем'єр-міністр країни Ана Брнабич, повідомляє видання Bloomberg.

За її словами, країна отримала високоякісних фахівців, які точно посприяють підйому економіки.

"Серед цих людей - інженери, переважно дуже молоді, дуже кваліфіковані, дуже талановиті люди, які стають платниками податків і забезпечують кадрами ІТ-галузь країни", - зазначила очільниця сербського уряду.

Одним із факторів активної імміграції росіян до Сербії, за версією Брнабіч, є те, що вони "не відчувають себе бажаними в інших країнах".

"Ці молоді люди справді орієнтовані на Захід, дуже добре освічені, виступають проти війни. Це добре для нас", – сказала вона.

Як повідомлялося раніше, міністр економіки Сербії закликав негайно запровадити санкції проти РФ

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті