"В дитячому садку жили росіяни - більше не живуть": у село Гончарівка Сватівського району, де базуються окупанти, "прилетіло"

"Приліт" зафіксовано в селі Гончарівка на Сватівщині в Луганській облсті 18 жовтня. Про це повідомив Телеграм-канал "Трикутник"

"Сьогодні прилетіло в Гончарівку, Сватівський район. Лягло в районі стадіону - дитячого садочка. За попередньою інформацією, серед цивільних є один загиблий", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що на фото - воронка від сьогоднішнього прильоту.

Пізніше на "Трикутнику" з'явилась така інформація: "Ще одне фото з Гончарівки. На фото дитячий садок. За нашою інформацією в садочку мешкали орки. Вже не мешкають".

За інформацією "ОстроВа" й за попередніми повідомленнями Генштабу ЗСУ, у цьому селі базуються окупанти, виселивши місцевих мешканців.

Так, раніше з посиланням на Генштаб повідомлялось, що у Сватівському районі, з метою приховування інженерного облаштування територій, окупанти насильно виселили мешканців населених пунктів Гончарівка та Кузьменівка з помешкань.

Раніше також поідомлялось, що в Гончарівці Сватівського району влучили в будівлю школи, де окупанти ремонтували техніку.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті