У селі біля Святогірська ексгумовано тіла 82-річного чоловіка та 15-річної дівчини

У селі біля Святогірська на Донеччині ексгумовано тіла 82-річного чоловіка і 15-річної дівчини. Про це повідомили в поліції, пише Телегам-канал "Донбасс.Важно" 25 травня.

"У селі Тетянівка неподалік від Святогірська ексгумовано тіла 82-річного чоловіка і 15-річної дівчини. Як повідомляють у поліції, вони загинули в липні 2022 року внаслідок обстрілу з боку окупованої росіянами території", - ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що 82-річний чоловік знепритомнів на городі. На допомогу йому поспішили сусіди, серед яких були жінка з 15-річною донькою. За кілька метрів від них розірвався снаряд, унаслідок чого дівчинка загинула на місці, а її мати дістала поранення.

"Тіла загиблих будуть перепоховані після експертизи", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що під Слов'янськом ексгумували тіла 5 мирних жителів, які загинули від російських артобстрілів.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті