У Самарській області у спортзалі провели "Курську битву". Постріли за 2,2 млн імітували стукотом по картонних "танках"

У спортзалі вишу у Самарській області провели "реконструкцію Курської битви". Відповідне відео розмістили регіональні ЗМІ.

Суть шоу зводилася до того, що студенти у формі червоноармійців та солдатів вермахту возили маленьким майданчиком спортзалу картонні муляжі танків. Звуки бою та постріли вони імітували, ударяючи долонями по "танках".

На захід виділили 2 млн 175 тисяч рублів із путінського фонду культурних ініціатив. У заявці йшлося, що за ці гроші буде проведено "історико-патріотичний фестиваль для дітей та підлітків "Я пам'ятаю і пишаюся!".

Обурені колеги-комуністи написали заяву до прокуратури, в якій звинуватили організатора у завищенні вартості "спецефектів", тобто тих ударів долонями по картонних танках, які імітували звуки бою.

 

Статті

Країна
03.02.2023
09:31

Новинський: захист олігарха

У січні Smart офіційно повідомив про передачу своїх активів у траст (довірче управління) Step Trust із головним офісом у Лондоні. Таким чином, формально В.Новинський перестав бути власником Smart. Хоча фактично ним залишився.
Луганськ
02.02.2023
12:01

«…На нашу улицу в три дома…». Луганський щоденник

Загалом, якщо так розібратися, за ці роки після 2014-го до нас приходили тричі з розпитуваннями про найближчих сусідів. Де, чим живуть, яких поглядів, чому в Україні. Про трьох сусідів з однієї вулиці, де й будинків-то - вистачить пальців...
Країна
01.02.2023
12:16

Владислав Селезньов: Чи буде путінська армія намагатись наступати? Так, очевидно. Чи буде він це робити зараз? – Ні!

Справа в тому, що неподалік Вугледару знаходяться артилерійські позиції ЗСУ, які мають можливість тримати під вогневим контролем залізничну колію від Волновахи у бік Мелітополя. Російські вояки розраховують на цю залізничну колію, щоб забезпечити...
Всі статті