У Саакашвілі виявили 34 ймовірні захворювання, у тому числі деменцію - адвокат

Адвокат колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі повідомив, що лікарі імовірно виявили у його підзахисного туберкульоз та деменцію. Про це адвокат Шалва Хачапурідзе повідомив грузинській агенції "Інтерпресньюс" 8 листопада.

"Йдеться про ймовірні діагнози лікарів, і вони поки не остаточні, це тільки припущення, так само як і ще про 34 ймовірні захворювання у Михайла Саакашвілі", - сказав адвокат.

Як повідомлялося, у травні в Грузії колишнього президента країни Михайла Саакашвілі перевели з в'язниці - 12-го пенітенціарного закладу Руставі - до цивільної клініки «Вівамед».

Нагадаємо, що Саакашвілі таємно прибув до Грузії 29 вересня 2021 року. 1 жовтня він був затриманий у Тбілісі, після чого поміщений до в'язниці у місті Руставі, де оголосив голодування. 8 листопада його без погодження з родичами та адвокатами перевели з в'язниці у місті Руставі до тюремної лікарні у Тбілісі (район Глдані). 20 листопада Саакашвілі перевели у військовий шпиталь у місті Горі, де він припинив голодування. У Грузії Саакашвілі проходить у кількох кримінальних справах. Представники грузинської влади неодноразово заявляли, що затримають його одразу, як тільки він перейде кордон. Своє затримання Саакашвілі вважає незаконним, а звинувачення на його адресу сфальшованими.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті