У РЖД заявили, що повноцінно запровадять залізницю з Ростова до Криму через "ДНР" цього року

У "Російських залізницях" заявили, що залізничне сполучення з Ростова-на-Дону до Криму через "нові регіони" буде запущено в повному обсязі до кінця 2024 року. Про це повідомляється на офіційному сайті Федерального агентства залізничного транспорту при Мінтрансі РФ.

"Залізниця з Ростова-на-Дону до Криму через Новоросію почне повноцінно працювати до кінця 2024 року", - цитується перший заступник керівника "Залізниці Новоросії" Олег Калеватих.

За його словами, з вересня 2023 року фахівці проклали 63 кілометри нової ділянки магістралі, а також відновили 140 км вже існуючих шляхів.

"Це перший етап проекту. Ще два будуть завершені до кінця 2024 року. Вони передбачають прокладання тупиків та розв'язок для трас, зведення приміщення для чергових на станціях та низку інших робіт. Відновлення дороги йшло в екстремальних умовах, буквально під вогнем", - наводяться слова Калуватих.

Він також запевняє, що вантажні потяги почали курсувати новим маршрутом 15 березня. Пасажирське сполучення буде відновлено після нормалізації ситуації у цьому регіоні.

Нагадаємо, що російський диктатор Путін заявив, що залізниця від Ростова-на-Дону до Донецька, Маріуполя та Бердянська відновлена.

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті