У Рубіжному в російському "екологічному" контейнері для сміття знайшли протитанкову міну

В окупованому Рубіжному в контейнері для сміття знайшли протитанкову міну. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 4 листопада.

"У Рубіжному встановили новий контейнер для сміття, переданий у якості екологічної допомоги з РФ. Однак невдовзі в ньому знайшли російську протитанкову міну", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що сталося це на так званому Сьомому мікрорайоні - колись одному з найбільш населених у місті зі здебільшого дев'ятиповерховою забудовою.

"Поліціяни шукали свідків і винуватців серед місцевих жителів та торговців", - сказано також у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що "адміністрація" Рубіжного не посоромилася показати, як "відновила цілісність автобусної зупинки, щоб жителі могли почуватися комфортно".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Донбас
19.04.2026
17:50

Дмитро Дюжев читав Пушкіна і заряджав жителів Донецька на оптимізм. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу виступали в ролі психотерапевта, наполегливо навіюючого жителям "ДНР" і "ЛНР", як добре вони живуть і який правильний вибір зробили "республіки" дванадцять років тому. На позитив заряджали як місцеві царьки,...
Всі статті