У РПЦ заявили, що освячувати російську ядерну зброю прийнятно, бо це "гарант миру" 

У РПЦ заявили, що освячувати російську ядерну зброю прийнятно, тому що це "гарант миру". Таку думку висловив заступник голови Синодального відділу РПЦ із взаємодії зі збройними силами протоієрей Костянтин Татаринцев у коментарі російським ЗМІ.

"З одного боку, можна було б припустити, що освячувати те, що сіє смерть, неприйнятно. Але з іншого боку - це зброя стримування, щоб ті, у кого вона є, не застосували її проти нас, тобто вона - гарант миру", - заявив Татаринцев.

Він додав, що сподівається, що ядерна зброя ніколи не буде застосовуватися, "тому що це означатиме самознищення, безумство".

Як повідомлялося раніше, російські політики та пропагандисти регулярного погрожують перетворити весь світ "на ядерний попіл". Популярною в РФ стала фраза Путіна про можливу ядерну війну: "Ми як мученики потрапимо в рай, а вони просто здохнуть".   

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
08.03.2026
18:37

Back in the USSR. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в центрі уваги ЗМІ окупованого Донбасу був старт незаконних виборів до Державної думи країни-агресора в Донецькій і Луганській областях України і, звичайно ж, всенародне святкування 8 березня. Публікації на ці теми виразно пахли...
Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Всі статті