У Ровеньках та Алчевську окупанти отримали наказ мобілізувати молодь: у пріоритеті ті, хто закінчив коледж або технікум

У містах Луганської області окупаційні військкомати отримали наказ про мобілізацію місцевої молоді. Про це повідомив військовий рух українців і кримських татар "Атеш" у своєму Телеграм-каналі 1 листопада.

"Агенти "Атеш" з-поміж співробітників військкоматів в Алчевську і Ровеньках повідомили про те, що надійшов наказ про призов молоді на строкову військову службу, особливо тих, хто вже здобув освіту в коледжах і технікумах. Рашисти всіма способами не дають здобути вищу освіту без проходження служби в армії", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що багато студентів навіть не намагаються отримати свої дипломи, оскільки їм доводиться спочатку звертатися до військкомату перед тим, як отримати документи з навчальних закладів. 

"Схожі тенденції простежуються і на інших окупованих територіях України", - пише "Атеш".

Раніше повідомлялося, що в окупованій Кадіївці на Луганщині вчителі змушують дітей плести маскувальні сітки для російських військових.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті