У Ростовській області РФ затримали підполковника, голову слідчого комітету в Таганрозі. Справа про хабар розміром 2 мільйони

У російській Ростовській області представники правоохоронних органів затримали підполковника юстиції Руслана Багмута - керівника слідчого відділу по місту Таганрогу слідчого управління СК Росії. Про це повідомляють росЗМІ 25 вересня.

За попередньою інформацією, Багмут проходить фігурантом у справі про хабарництво в розмірі 2 млн рублів. Факт його затримання підтвердило джерело в правоохоронних органах.

РосЗМІ також пишуть, що раніше керівника слідчого відділу СКР у Тверському районі Москви Марата Тамбієва звинуватили в найбільшому хабарі в історії сучасної Росії в розмірі понад 2718 біткоїнів (7,3 млрд рублів) і $1,5 млн.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Країна
03.02.2026
15:00

Чому у січні 2026 року ВПО залишилися без виплат, та що робити

Йдеться про сотні тисяч людей, які залишилися без грошей у зимовий період, у розпал війни та відключень електроенергії. Для багатьох із них припинення пенсії означає неможливість оплатити житло, ліки або базові потреби.
Світ
02.02.2026
18:29

“Зараз головна проблема – це сама кількість російських дронів”. Західні медіа про Україну і війну

Лише шість відсотків заявили, що надавали допомогу учасникам “спеціальної військової операції” Росії. Ілля Костюков, політичний активіст і адвокат з Бєлгорода, каже, що багато солдатів просять його допомогти їм розірвати військові контракти...
Всі статті