У Ростові скасували всі масові заходи. Людей просять сидіти вдома і не заходити в центр міста

Губернатор Ростовської області РФ Василь Голубєв заявив про заборону всіх масових заходів у місті, закрив коментарі у своєму телеграм-каналі. Про це пише телеграм-канал "Верстка". 

Вночі під постами Голубєва почали з'являтися повідомлення від місцевих жителів з вимогою пояснити, що відбувається. 

Довгий час регіональна влада ніяк не реагувала на заяви Пригожина. 

О 3.45 Голубєв заявив, що "правоохоронні органи роблять усе необхідне, щоб забезпечити безпеку жителів області". "Прошу всіх зберігати спокій і без необхідності не виходити з дому", - написав він.

Вранці 24 червня очільник регіону оголосив, що всі масові заходи в Ростові-на-Дону, заплановані на вихідні, буде скасовано, а людей попросив "не залишати домівки і не приїжджати в центр міста".

Як повідомлялося, ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин підняв військовий заколот і вимагає від міноборони РФ привезти до Ростова "начальника Генштабу і Шойгу".

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті