У Ростові-на-Дону почалося чергове судилище над "азовцями"

У Ростові-на-Дону (РФ) почалося чергове судилище над 24 військовослужбовцями полку "Азов".  Про це повідомляє Телеграм-канал Донбасс: Важно з посиланням на російські ЗМІ 27 вересня. 

Як повідомляють, у ростовському суді сьогодні відбувається допит "підсудних". 

На лаві підсудних 13 чоловіків і 9 жінок. Ще двох фігурантів - Давида "Хіміка" Касаткіна і Дмитра "Одесита" Лабинського - "судять" заочно. 

"Азовцям" інкримінують "насильницьке захоплення влади" і "участь у терористичній організації", за що їх хочуть довічно позбавити волі.

Як повідомлялося, 25 липня в Ростові (РФ) розпочався наймасовіший судовий процес у справі українських полонених із батальйону "Айдар". 

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті