У Ростові-на-Дону обвалилася трибуна спорткомплексу: постраждали десятки дітей, загинула жінка

У Ростові-на-Дону 30 травня сталося обвалення трибун спортивного комплексу "Гребний канал Дон". У результаті є багато постраждалих, здебільшого, діти, загинула жінка, - повідомляють місцеві Телеграм-канали.

Обвалення сталося під час футбольного матчу, учасниками якого були діти 12-13 років.

Губернатор Ростовської області Василь Голубєв повідомив про 26 постраждалих, з них 15 дітей. 

Міністр спорту Ростовської області Самвел Аракелян поскаржився, що погода під час матчу "була нормальна, нічого не віщувало, матч почався, і раптово налетів шквал".

"Діти сховалися під трибуну. Поривом вітру всі три три трибуни перекинуло. Вітер був сильний - знесло паркан навіть", - констатував міністр.

Місцеве управління МНС попередило, що найближчими двома днями в області пройдуть сильні дощі, зливи в поєднанні з грозою, градом і сильним вітром.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті