У російських ліній оборони біля Сватового є серйозний промах – розвідка Британії

Російські окупанти в останні тижні будують оборонні рубежі на Луганському напрямку, обравши північний сектор навколо Сватового, але це навряд чи допоможе їм протистояти сучасним точковим непрямим ударам ЗСУ. Про це повідомило міністерство оборони Великобританії в Twitter 16 грудня, пише "РБК-Україна".

"Такі конструкції, ймовірно, будуть уразливі для сучасних точкових непрямих ударів, – кажуть британські розвідники. – Будівництво великих оборонних рубежів є ще однією ілюстрацією повернення росії до позиційної війни, від якої більшість сучасних західних збройних сил за останні десятиліття значною мірою відмовилися".

Уточнюється, що останніми тижнями російські сили продовжували докладати значних зусиль для будівництва великих оборонних позицій вздовж лінії фронту.

Як зазначають розвідники, російські споруди наслідують традиційні військові плани зміцнення, які практично не змінилися з часів Другої світової війни.

Раніше повідомлялось, що окупанти продовжують будувати укріплення під Сватовим та Лиманом у спробах зупинити ЗСУ.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті