У Росію почали постачати розпаковані та вже активовані за межами РФ iPhone

У Росію почали постачати розпаковані та вже активовані за межами РФ iPhone. Про це пишуть російські ЗМІ з посиланням на продавців гаджетів.

"Постачання активованих за межами РФ смартфонів вже здійснюється, і такі моделі присутні на нашому ринку", - розповідає джерело.

У багатьох рітейлерів є або плануються до продажу розпаковані iPhone, тому що тільки так можна отримувати більші обсяги для реалізації, – додав інший співрозмовник. Причина ввезення активованих гаджетів у тому, що закордонні партнери бояться розриву контракту з Apple.

Товар купує із США дистриб'ютор із Туреччини, ОАЕ чи інших країн, імпортує, а потім перепродує до Росії. Якщо продукція відстежується, наприклад iPhone, девайси повідомляють, звідки пристрій активується. Так Apple може зрозуміти, хто перепродав неактивований смартфон у РФ і розірвати контракт із цією компанією, - розповів він.

Однак покупка розпакованого iPhone знижує довіру до продавця. Крім того, вона загрожує серйозними проблемами з гарантійним ремонтом.

Як повідомлялося раніше, у зв'язку з введеними американськими санкціями, які забороняють постачання в РФ смартфонів дорожче за $300, іноземні посередники почали відмовлятися від роботи з паралельного імпорту.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті