У Росію почали постачати розпаковані та вже активовані за межами РФ iPhone

У Росію почали постачати розпаковані та вже активовані за межами РФ iPhone. Про це пишуть російські ЗМІ з посиланням на продавців гаджетів.

"Постачання активованих за межами РФ смартфонів вже здійснюється, і такі моделі присутні на нашому ринку", - розповідає джерело.

У багатьох рітейлерів є або плануються до продажу розпаковані iPhone, тому що тільки так можна отримувати більші обсяги для реалізації, – додав інший співрозмовник. Причина ввезення активованих гаджетів у тому, що закордонні партнери бояться розриву контракту з Apple.

Товар купує із США дистриб'ютор із Туреччини, ОАЕ чи інших країн, імпортує, а потім перепродує до Росії. Якщо продукція відстежується, наприклад iPhone, девайси повідомляють, звідки пристрій активується. Так Apple може зрозуміти, хто перепродав неактивований смартфон у РФ і розірвати контракт із цією компанією, - розповів він.

Однак покупка розпакованого iPhone знижує довіру до продавця. Крім того, вона загрожує серйозними проблемами з гарантійним ремонтом.

Як повідомлялося раніше, у зв'язку з введеними американськими санкціями, які забороняють постачання в РФ смартфонів дорожче за $300, іноземні посередники почали відмовлятися від роботи з паралельного імпорту.

Статті

Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Країна
07.06.2023
10:10

Як уникнути шахрайства під час онлайн-покупок?

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті вже не перший рік є поширеним сценарієм шахрайства. Купувати онлайн зручно, але, щоб покупки були безпечними, застерігаємо вас від шахрайства
Всі статті