У росії заявили, що відправили воювати в Україну танки "Армата"

Російські військові нібито почали застосовувати на фронті танки Т-14 "Армата". Про це 25 квітня повідомила низка пропагандистських видань РФ.

"Сьогодні ці танки були вперше використані у війні після того, як Кремль наказав виготовити 2300 танків", - повідомили журналісти.

Також російські видання заявили, що самі машини оснащені додатковим захистом, а екіпажі попередньо пройшли бойове злагодження на полігонах. Наразі ці танки нібито використовуються для ведення вогню по позиціях ЗСУ, і поки що не використовувалися в штурмових діях.

При цьому ще в січні британська розвідка повідомляла, що російські війська в Україні неохоче прийняли першу партію цих машин через "поганий стан" танків. Виправити виявлені проблеми, впевнені в розвідці, навряд чи вдалося.

У підсумку ж використання Т-14, ймовірно, було б "рішенням із високим ступенем ризику", ухваленим насамперед у пропагандистських цілях.

"Йдеться про виробництво, ймовірно, лише в кілька десятків, тоді як командири в РФ навряд чи будуть довіряти цій машині в бою", - заявили британські військові.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що через дефіцит техніки росіяни використовують танки Т-62 60-річної давності.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті