У росії затримали замовника вбивства чотирьох осіб, який відслужив у ПВК "Вагнер". На волі він знову найняв кілера

У російському Петербурзі затримали колишнього "вагнерівця" Олександра Тютіна, підозрюваного у спробі організації замовного вбивства, повідомляють росЗМІ.

Зазначається, що Тютін замовив товаришу по службі по ПВК "Вагнер" убивство такого собі "спецпризначенця", який мешкає в Туреччині і якого підозрював у "занадто тісних" стосунках зі своєю дружиною. Тютін зізнався у скоєнні злочину, уточнюють журналісти.

Вони нагадали, що Тютіна затримали 2021 року за спробу замовити вбивство власної племінниці, проте зрештою його засудили на 23 роки за інший злочин: 2005-го на замовлення Тютіна в Ленобласті спочатку розстріляли, а потім добили сокирою сім'ю з чотирьох людей - підприємця Дмитра Зейналова, його дружину, їхнього 11-річного сина і 15-річну доньку. Причиною стала сварка через спільний бізнес.

У червні 2022-го Тютін підписав контракт із ПВК "Вагнер" у карельській колонії №9 і за пів року вийшов на свободу. ЗМІ писали, що після цього він полетів із росії до Туреччини. 

До свого арешту Олександр Тютін був власником великого петербурзького агентства нерухомості "Троїцький міст".

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті