У Росії затримали ще одного ТОП-генерала. Знову в «особливо великому розмірі»

У Росії затримали генерала Володимира Вертелецького, який займався забезпеченням державних оборонних замовлень. Про це пишуть російські «воєнкори».

23 травня, співробітники правоохоронних органів затримали високопоставленого співробітника департаменту із забезпечення держоборонзамовлення Міноборони РФ. Вертлецького підозрюють в отриманні хабара в особливо великому розмірі. Він нібито отримав автомобіль і нерухомість від підприємця, який зробив йому «вигідну пропозицію». 

Будинок і машину генерал оформив на своїх родичів.

Як повідомлялося раніше, у РФ почалися затримання високопоставлених військових чинів. Так, було затримано заступника міністра оборони РФ Тимура Іванова, генералів Попова і Шамаріна. Їх підозрюють у корупційних злочинах, зокрема в шахрайстві з держмайном і отриманні хабарів.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті