У Росії затримали мультимільйонера зі списку Forbes і ексвласника найбільшого електрометалургійного комбінату

У російському Челябінську затримали мультимільйонера зі списку Forbes і ексвласника найбільшого електрометалургійного комбінату (ЧЕМК) Юрія Антипова. Про це 26 лютого пишуть опозиційні пабліки РФ.

Також повідомляють, що сьогодні було націоналізовано три підприємства ЧЕМК, які виробляють метал, зокрема для армії. Офіційна причина - "незаконна приватизація в 1990-ті".

"Самого Антипова підозрюють у шахрайстві. Минулого року Forbes писав, що головна компанія бізнесмена "пробачила" йому самому 25 млрд рублів позик, виданих Антіпову незадовго до цього (тобто, виходить, Антіпов без зайвого клопоту забрав у власну кишеню мільярди у компанії, яку тепер відбирає держава)", - ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, що вночі 24 лютого в російському Липецьку, на території Новолипецького металургійного комбінату (НЛМК), прогриміли вибухи. За повідомленнями російських Телеграм-каналів, підприємство, яке випускає метал для військових потреб, було атаковано українськими безпілотниками.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті